امنیت اجتماعی و اقتصادی شهرستان مدیون گشت های ویژه نیروی انتظامی کردکوی

امنیتی که نیروی انتظامی در شهرستان کردکوی ایجاد نموده، قابل ستایش است


النگ روستای زیبا: امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند . مقام معظم رهبری

نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت و مظهر اقتدار نظام اسلامی است و نظم و امنیت امروز کشور مرهون تلاش نیروی انتظامی است .

در چند سال اخیرنیروی انتظامی شهرستان کردکوی ، تلاش و عملکرد مطلوبی در ایجاد امنیت در شهرستان داشته است

در سایه تلاش و مجاهدت شبانه روزی نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی کردکوی ، شهرستانی امن برای سرمایه گذاری ، تولید و خدمت به مردم و نظام و شهرستانی نا امن برای هنجارشکنان و بر هم زنندگان امنیت شده است .

گشت های ویژه نیروی انتظامی در سطح شهرو روستا عاملی شده است که  مردم شهرستان در امنیت مطلوب و برقراری نظم از نیروی انتظامی رضایت كامل داشته باشند.

ایجاد و تامین امنیت یک وظیفه همگانی است که نیاز به عزم همگانی دارد و همه مردم شهرستان کردکوی باید در این زمینه با نیروی انتظامی بیش از گذشته همکاری داشته باشند .به‌واسطه تعامل نیروری انتظامی با سایر دستگاه‌های اجرایی ،برقرای امنیت و آرامش در شهرستان کردکوی، شاهد كاهش جرایم به میزان قابل توجه ای هستیم.

امنیتی که نیروی انتظامی در شهرستان کردکوی ایجاد نموده، قابل ستایش است .مردم ولایت مدارشهرستان کردکوی  قدردانی خودرااز تلاشهای ارزنده وعملکردمؤثر نیروی انتظامی کردکوی که باتدبیر شایسته توانستند با تعهد ، علاقه و پشتکار، جایگاه امنیت شهرستان را ارتقاء دهند،تقدیر و تشکر می نمایم.یعقوب محمودی دوشنبه 9 مرداد 1396 - 02:15 ب.ظ نظرات()