ارتباط مستقیم مسئولین انتظامی شهرستان کردکوی با مردم روستای دنگلان
فرمانده انتظامیشهرستان کردکوی: نسبت به سال گذشته در زمینه جرایم مختلف(تصادفات و پیشگیری از سرقت در مزارع و اماکن خصوصی و باغات )در شهرستان کاهش چشم گیری داشته ایم
به گزارش النگ روستای زیبا: سرهنگ علی اکبر خرمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی و سایر پلیسهای تخصصی امروزسه شنبه بعداز نماز مغرب و عشاء با حضور در مسجد صاحب الزمان عج روستای  دنگلان به صورت مستقیم مشکلات مردم را پیگیری نمودند.

این پیگیری و حضور به گونهای بود که روسای پلیسهای تخصصی همانند پلیس آگاهی، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس راهور،اطلاعات، پاسگاه بالاجاده و دیگر مسئولین انتظامی شهرستان حضور داشتند.

این ملاقاتهای مردمی در راستای اجرای دقیقتر نظارت، دریافت انتقادات و پیشنهادات بر قسمتهای مختلف مجموعه نیروی انتظامی شهرستان و با هدف افزایش رضایتمندی مردم از پلیس انجام شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی ضمن پاسخگویی به مردم اظهار کرد: امنیت یک نعمت الهی است که با همکاری مردم و تلاش شبانه روزی پرسنل ولایتمدار نیروی انتظامی محقق می شود.

وی با بیان اینکه رضایت مردم هدف نیروی انتظامی می باشد افزود: نسبت به سال گذشته در زمینه جرایم مختلف(تصادفات و پیشگیری از سرقت در مزارع و اماکن خصوصی و باغات )در شهرستان کاهش چشم گیری داشته ؛ که این امر نشان دهنده همکاری مردم و پلیس می باشد.یعقوب محمودی چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 - 02:13 ب.ظ نظرات()