برگزاری طرح سراسری حفظ قرآن کریم و محفل انس با قرآن با حضور خانواده ها و کارکنان انتظامی کردکوی و بندرگز

به گزارش النگ روستای زیبا : چهارمین دوره طرح سرای حفظ قرآن کریم و محفل انس با قرآن کریم با حضور خانواده ها و کارکنان  انتظامی شهرستان های کردکوی و بندرگز در ستاد فرماندهی انتظامی کردکوی برگزار شد.

 سرهنگ علی اکبر خرمی فرمانده انتظامی کردکوی در مراسم  اختتامیه این مسابقات به خبرنگار ما گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص امر تربیت 10 میلیون حافظ قرآن، آزمون حفظ قرآن کریم ویژه خانواده ها و کارکنان انتظامی شهرستان های کردکوی و بندرگز برگزار شده است.

 وی با اشاره به اینکه نیروهای کادر، قراردادی، سرباز، پلیس افتخاری، بازنشستگان و خانواده ها در این آزمون شرکت کردند، افزود: نفرات برتر به استان معرفی شدند.

 فرمانده انتظامی کردکوی اضافه کرد: این مسابقات جهت آشنایی خانواده و فرزندان با مفاهیم قرآن و همچنین آمادگی جهت شرکت در مسابقات قرآنی استانی و کشوری خانواده ها و کارکنان انتظامی برگزار شده است.

 در پایان این مراسم از نفرات برتر تجلیل به عمل آمد.
یعقوب محمودی شنبه 30 دی 1396 - 06:55 ب.ظ نظرات()
برگزاری کارگاه اموزش اجتماعی وپیشگیری ازوقوع جرم در روستای النگ
به گزارش بخش اجتماعی النگ روستای زیبا : امروز جمعه کارگاه اموزش اجتماعی وپیشگیری ازوقوع جرم با حضور رنجبر کارشناس اجتماعی به منظور آشنایی خانواده ها از آسیبهای اجتماعی در روستای النگ با مشارکت شورای اسلامی ،کانون فرهنگی اباصالح مسجد اعظم وپایگاه بسیج امام حسین برگزارشد.یعقوب محمودی جمعه 29 دی 1396 - 11:03 ب.ظ نظرات()
برگزاری جنگ شادی خانواده کارکنان مدیریت آموزش و پرورش کردکوی
به گزارش النگ روستای زیبا :امروز پنجشنبه با حضور جمالی فرماندار،شهریاری مدیرو معاونان آموزش و پرورش کردکوی ،جنگ شادی باهدف ایجاد فضای شاد و مفرح برای خانواده ها ی آن مدیریت برگزار شد

ادامه مطلب

یعقوب محمودی پنجشنبه 28 دی 1396 - 05:02 ب.ظ نظرات()
بازی دوستانه پشکسوتان النگ با تیم فوتسال کمیته امداد امام خمینی کردکوی

به گزارش بخش ورزشی النگ روستای زیبا: تیم فوتسال کمیته امداد امام خمینی ره کردکوی  عصر امروزیک بازی دوستانه با تیم پشکسوتان روستای النگ برگزار کرد.

تیم فوتسال کمیته امداد امام خمینی ره کردکوی خود را برای شرکت در مسابقات ادارات شهرستان کردکوی آماده میکند.یعقوب محمودی دوشنبه 25 دی 1396 - 10:33 ب.ظ نظرات()
صبح امروز با حضور مردم قدرشناس و هنر دوست استان، آئین تشیع جنازه "محمد هادی نامور راد " در گرگان برگزار شد.

صبح امروز با حضور استاندار ، مسئولان  و مردم قدرشناس و هنر دوست استان، آئین تشیع جنازه "محمد هادی نامور راد " در گرگان برگزار شد.

محمد هادی نامور راد ، نویسنده ای برجسته، معلمی باسواد و دلسوز و هنرمندی کارکشته بویژه در زمینه تئاتر و تلوزیون بود.

شهروندان قدرشناس کردکوی موفقیت های نامبرده و یار دیرینش مرحوم فرج الله زاهدی راد و گروه تئاتر راد کردکوی را در جشنواره های مختلف کشوری بویژه جشنواره تئاتر فجر در سالهای۶۳(صالح اسیابان )، ۶۷(گازور  ۷۳( دشت سنگ) را از یاد نخواهند برد. 

گفتنی است؛ بسیاری از مدیران و دانش آموختگان امروز شهرستان و استان از شاگردان نامبرده در طول دوران خدمتش در آموزش و پرورش شهرستان کردکوی می باشند. 

"روحشان شاد و یادش گرامی"یعقوب محمودی جمعه 22 دی 1396 - 01:31 ب.ظ نظرات()
آیین بزرگداشت اولین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در کردکوی برگزار شد
به گزارش النگ روستای زیبا :آیین اولین سالگرد درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیش از ظهر امروز (پنجشنبه ۲۱ دی ماه) با حضورمکتبی مدیرکل سیاسی استانداری،جمالی فرماندار، شاعری امام جمعه ،عرفانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و اقشار گوناگون مردم در مسجد جامع کردکوی برگزار شد.

ادامه مطلب

یعقوب محمودی پنجشنبه 21 دی 1396 - 04:26 ب.ظ نظرات()
نخستین دفتر خدمات الکترونیکی قضایی در شهرستان کردکوی افتتاح شد

به گزارش النگ روستای زیبا :  ظهر امروز با حضورمجتبی جمالی  فرماندارو حجت الاسلام سید محسن رسولی معاون آمار وفناوری اطلاعات دادگستری استان و اسماعیل زاده دادستان و خرمی فرمانده انتظامی شهرستان چهارمین دفتر خدمات الکترونیکی قضایی استان در شهرکردکوی افتتاح شد.

به گزارش النگ روستای زیبا :  ظهر امروز با حضورمجتبی جمالی  فرماندارو حجت الاسلام سید محسن رسولی معاون آمار وفناوری اطلاعات دادگستری استان و اسماعیل زاده دادستان و خرمی فرمانده انتظامی شهرستان چهارمین دفتر خدمات الکترونیکی قضایی استان در شهرکردکوی افتتاح شد.

در این گشایش جمالی فرماندار کردکوی ضمن ابراز خرسندی از آغاز بکار این دفتر  گفت : افتتاح اینگونه دفاتر می تواند اطاله دادرسی پرونده ها را به حداقل برساند و درخدمات رسانی مطلوب قضایی  به شهروندان موثر می باشد 

حجت الاسلام سید محسن رسولی معاون آمار وفناوری اطلاعات دادگستری استان به موارد و فعالیتهای قضایی این دفتربه خبرنگار ما گفت:

این دفاتر با هدف برون سپاری بخشی از امور اداری دستگاه قضایی به بخش خصوصی راه اندازی می شود.

معاون فناوری و اطلاعات دادگستری گلستان تصریح کرد: در گلستان دو دفتر خدمات قضایی الکترونیک در شهرستان گرگان فعال است که تا کنون فعالیت هایی مانند ثبت دادخواست های حقوقی، دادخواست های تجدید نظر خواهی، واخواهی (اعتراض به آرای غیابی) و ثبت نام  ابلاغ الکترونیک در این دفاتر انجام می گیرد.

وی با بیان این که به تدریج بخش دیگری از  فعالیت های دادگستری به این دفاتر سپرده خواهد شد، گفت: با فعال شدن این دفاتر، پرونده ها از بدو تشکیل، دیجیتالی می شوند که این امر علاوه بر این که قلم و کاغذ را از دادگاه ها حذف می کند، امکان پیگیری پرونده برای طرفین پرونده را بدون مراجعه به دادگستری، فراهم می کند.

معاون فناوری و اطلاعات دادگستری گلستان از راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک در همه حوزه های قضایی گلستان در سال جاری خبر داد.

 

آدرس دفتر: کردکوی-خیابان شهید بهشتی،جنب بانکی مل مرکزی،مجتمع تجاری افضلی، طبقه اول

تلفن: 01734353458

همراه: 09115228969-09111712129یعقوب محمودی چهارشنبه 13 دی 1396 - 06:24 ب.ظ نظرات()
امادگی حمایت تسهیلاتی از طرح های سرمایه گذاری درکردکوی
✅جمالی فرماندارکردکوی درکارگروه اشتغال باحضور معاون اقتصادی استاندار:
✔️امادگی حمایت تسهیلاتی ازطرحهای سرمایه گذاری باتوجیه فنی_اقتصادی واشتغالزا
✔️جلسات هفتگی جهت تسریع وتسهیل روند
✅ به گزارش روابط عمومی فرمانداری کردکوی؛ ربیعی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندارگلستان در جلسه کارگروه اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه در حال حاضر مهمترین موضوع اقتصادی و اجتماعی کشور ایجاد اشتغال است, گفت: برابر آمار دریافتی؛ شهرستان کردکوی با تحقق ۷۱% از سهمیه تعیین شده در سامانه رصد, بالاتر از میانگین تحقق سهمیه استان ( ۶۸% )می باشد. وی سهمیه تحقق یافته  سهمیه استانی اشتغال را بیش از ۱۳ هزار شغل عنوان کرد و اظهار داشت, سهمیه اشتغال استان ۱۹۴۰۰ نفر بوده که در برش های شهرستانی،بخشی و سازمانی تعریف شده است . 
وی ضمن قدردانی از تلاشهای بعمل امده در شهرستان گفت , برای کاهش نرخ بیکاری در استان نیازمند اشتغالزایی بیش از انچه که بعنوان سهمیه در نظر گرفته شده ، می باشیم
ربیعی افزود, مجموع اعتبارات اشتغالزایی استان در بخش های مختلف در سال جاری  حدود ۸۰۰میلیارد تومان است که تاکنون ۸۰% ان (۱۵۶۰ملیارد تومان) تخصیص و به بانکهای سطح استان ابلاغ شد.
معاون استاندار در بخش دیگری از سخنانش گفت: توسعه اقتصادی و افزایش سرمایه گذاری های اشتغالزایی اولویت اول امروز تا ده سال آینده کشور ایران است. 
معاون اقتصادی استاندار با اشاره به ضرورت ایجاد تعامل و همکاری بیشتر و بهتر بانکها با کارگروه اشتغال و متقاضیان دریافت تسهیلات گفت: در سند چشم انداز قانون برنامه ششم توسعه کشور دستیابی به بیکاری کمتر از ۸/۶در دستور کار است, در حالیکه نرخ بیکاری کشور ۱۲/۶ درصد و نرخ استان ۱۲/۷% می باشد . و تحقق این امر مستلزم هماهنگی و تلاش مستمر است.
وی آهنگ واگذاری تسهیلات اشتغالزایی به طرحهای دارای توجیه فنی _ اقتصادی در سطح استان را مطلوب ارزیابی کرد و در پایان اظهار امیدواری کرد؛ تا پایان سال مالی بتوانیم به اهداف از پیش تهیه شده دست یابیم.
گفتنی است؛ در آغاز این جلسه رهبری معاون اداره کل تعاون، رفاه و کار و امور اجتماعی نیز گزارشی از سیاستها و برنامه های کارگروه اشتعالزایی استان و نحوه واگذاری تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه, تسهیلات توسعه روستایی و سایر ظرفیت های تسهیلاتی توضیحاتی ارائه و به سوالات مطرح شده برخی از اعضای کارگروه شهرستان پاسخ گفتند.

 ضمنا در این جلسه فرماندار و اعضای کارگروه اشتغال شهرستان نیز گزارش از روند کار. اشتعال شهرستان و مسایل موجود ارایه کردند.


یعقوب محمودی چهارشنبه 13 دی 1396 - 02:42 ب.ظ نظرات()
خانواده های مازندرانی و محمودی
Smile
clean word remove format superscript Subscript Cut Copy Paste Horizontal Rule Ordered List Unordered List Outdent Indent Insert Link Remove Link
Undo Redo Bold Italic Underline strikethrough Align Right Center چینش چپ Justify Full Justify Full Justify Full
Text Color
Background Color
Add Image
Insert Table
Insert Aparat


یعقوب محمودی سه شنبه 12 دی 1396 - 11:32 ق.ظ نظرات()
تجلیل مدیریت آموزش و پرورش از افتخارآفرینان استانی و کشوری پژوهش سرای رازی کردکوی
مراسم تجلیل از برگزیدگان کشوری،استانی و منطقه ای جشنواره های جوان و نوجوان خوارزمی، ایده های برتر ،مسابقات علمی پژوهشی پژوهش سرای دانش آموزی رازی در بخش دبیران و دانش آموزان توسط شهریاری مدیر آموزش و پرورش کردکوی و معاونین محترم آموزشی- پرورشی و مسئولین مقاطع و کرو ه های آموزشی با اهدای جوایز و لوح سپاس برگزار گردید و از منتخبین تقدیر بعمل آمد.

ادامه مطلب

یعقوب محمودی پنجشنبه 7 دی 1396 - 05:50 ب.ظ نظرات()
سیدالنگی سرپرست تیم کشتی پهلوانی گلستان شد

النگ روستای زیبا : به موجب حکم ملاح  سرپرست کشتی گلستان ،محمد حسین سیدالنگی سرپرست تیم های کشتی پهلوانی استان گلستان درهمه رده های سنی منصوب شد.یعقوب محمودی سه شنبه 5 دی 1396 - 05:41 ب.ظ نظرات()