ارتباط مستقیم مسئولین انتظامی شهرستان کردکوی با مردم روستای دنگلان
فرمانده انتظامیشهرستان کردکوی: نسبت به سال گذشته در زمینه جرایم مختلف(تصادفات و پیشگیری از سرقت در مزارع و اماکن خصوصی و باغات )در شهرستان کاهش چشم گیری داشته ایم
به گزارش النگ روستای زیبا: سرهنگ علی اکبر خرمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی و سایر پلیسهای تخصصی امروزسه شنبه بعداز نماز مغرب و عشاء با حضور در مسجد صاحب الزمان عج روستای  دنگلان به صورت مستقیم مشکلات مردم را پیگیری نمودند.

این پیگیری و حضور به گونهای بود که روسای پلیسهای تخصصی همانند پلیس آگاهی، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس راهور،اطلاعات، پاسگاه بالاجاده و دیگر مسئولین انتظامی شهرستان حضور داشتند.

این ملاقاتهای مردمی در راستای اجرای دقیقتر نظارت، دریافت انتقادات و پیشنهادات بر قسمتهای مختلف مجموعه نیروی انتظامی شهرستان و با هدف افزایش رضایتمندی مردم از پلیس انجام شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی ضمن پاسخگویی به مردم اظهار کرد: امنیت یک نعمت الهی است که با همکاری مردم و تلاش شبانه روزی پرسنل ولایتمدار نیروی انتظامی محقق می شود.

وی با بیان اینکه رضایت مردم هدف نیروی انتظامی می باشد افزود: نسبت به سال گذشته در زمینه جرایم مختلف(تصادفات و پیشگیری از سرقت در مزارع و اماکن خصوصی و باغات )در شهرستان کاهش چشم گیری داشته ؛ که این امر نشان دهنده همکاری مردم و پلیس می باشد.یعقوب محمودی چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 - 02:13 ب.ظ نظرات()
همایش و جشن دانش آموختگان دانشگاههای پیام نور غرب گلستان (بندرترکمن،کردکوی و بندرگز)+ تصاویر2ادامه مطلب

یعقوب محمودی دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - 05:20 ب.ظ نظرات()
همایش و جشن دانش آموختگان دانشگاههای پیام نور غرب گلستان (بندرترکمن،کردکوی و بندرگز)+ تصاویر
به گزارش النگ روستای زیبا، جشن دانش آموختگان رشته های مختلف دانشگاههای پیام نور غرب گلستان (کردکوی،بندرترکمن و بندرگز)با حضور گسترده دانشجویان، خانواده ها ،مسئولان استانی و شهرستانی، مدیران دانشگاهها،مجریان و هنرمندان توانمند  شهرستاندر کردکوی برگزار شد.                                  

ادامه مطلب

یعقوب محمودی دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - 05:00 ب.ظ نظرات()
برگزاری جشن نیمه شعبان در روستای النگ شهرستان کردکوی
به گزارش النگ روستای زیبا؛ همزمان با سراسر کشور روستای  النگ درشهرستان کردکوی نیز به مناسب میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) این روز را جشن گرفتند.


ادامه مطلب

یعقوب محمودی چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 - 01:03 ب.ظ نظرات()
مراسم تجلیل از «مقام معلم» در شهرستان کردکوی برگزار شد.
مراسم تجلیل از «مقام معلم» همزمان با سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری در شهرستان کردکوی برگزار شد.

ادامه مطلب

یعقوب محمودی سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 - 10:32 ب.ظ نظرات()
امیر علی‌اکبری برای سعودی‌هاخط‌ونشان کشید : هر جای دنیا بگویید می‌آیم
امیر علی اکبری

چهره شاخص ورزش ایران در رشته رزمی MMA که با شکست عنوان‌داران جهانی به چهره‌ای شاخص در این رشته تبدیل شده، اعلام آمادگی کرد مقابل کشتی‌کج‌کارهای عربستانی در هر کجای دنیا که بگویند مبارزه کند تا نشان دهد ایرانی‌ها چگونه مبارزانی هستند.

امیر علی‌اکبری در گفت‌وگوی اختصاصی با ایسنا در واکنش به نمایش مضحک و به دور از اخلاق عربستانی‌ها در رشته کشتی کج که در جریان آن دو فرد ایرانی- آمریکایی با حضور بر روی رینگ مبارزه در جده برابر 4 کشتی‌کج کار عربستانی، به حالتی تمسخرآمیز و با پرچم ایران مورد ضرب و شتم قرار گرفتند، اظهار کرد: متاسفانه عربستانی ها شدیدا با ما دشمنی می‌کنند و قصد دارند تا جایی که می‌توانند به ما ضربه بزنند. این دلقک‌بازی دو ایرانی - آمریکایی با همکاری سعودی ها فقط به خاطر پول بود و باید بگویم این دو نفر که نام خود را ایرانی هم گذاشته‌اند بسیار افراد بی‌هویتی هستند که حاضر شده‌اند به خاطر پول نام کشورمان را مقابل سعودی‌ها به تمسخر بگیرند. پول هرچقدر هم مهم باشد، اما اینکه به خاطر پول حاضر شوی به کشورت پشت کنی، کاری بسیار دور از شرافت است اما از این دو بی هویت این کار برآمد.

چهره شاخص ورزش ایران در رشته رزمی MMA افزود: طی دو سه روز اخیر هزاران پیام از طریق مردم عزیزمان به دستم رسید که خواستار این بودند در قبال این بی‌ادبی عربستانی‌ها واکنش نشان دهم. احساس وظیفه کردم و با انتشار پستی در اینستاگرام با به کار بردن الفاظی مناسب آن‌ها شدیدا به این موضوع واکنش نشان دادم و در زیر پست از بن سلمان  گرفته تا ملک سلمان، شبکه‌های خبری عربستان و هر عربستانی که از کودکی می‌شناختم را تگ کردم تا همگی در جریان این درخواست من قرار بگیرند که آماده‌ام با کشتی کج‌کارهای عربستانی در هر جای دنیا که بگویند مبارزه کنم. اگر این پیشنهاد را قبول کنند طوری آن‌ها را ادب می‌کنم که دیگر از این غلط‌ها نکنند.

وی با بیان اینکه آرزو می‌کند این پیشنهادش با قبول طرف عربستانی روبه‌رو شود، به ایسنا گفت: از خدایم است که با آن‌ها مبارزه کنم و هر کجای دنیا که بگویند با سر می‌روم تا مقابل‌شان به روی رینگ بروم. البته این‌ها اصلا در این حد و اندازه‌ها نیستند و به این حرف‌ها نمی‌خورند اما این پیام را خطاب به آن‌ها منتشر کردم که فکر نکنند ایرانی‌ها مثل این دو موجود بی‌هویت هستند که به خاطر پول حاضر به هر کاری باشند. باید امتحان کنند تا ببینند ایرانی‌ها در عمل چگونه مبارزانی هستند.یعقوب محمودی یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 - 11:33 ب.ظ نظرات()
آغاز اولین روز کاری فرماندار جدید کردکوی در کنار مزار شهدای گمنام
النگ روستای زیبا: ساعتی بعداز معارفه قدمنان بعنوان فرماندار شهرستان کردکوی با همراهی جمالی فرماندارسابق و جمعی از کارکنان فرمانداری در مزارع شهدای گمنان این شهرستان حضور یافت، و به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام کردند.
 


یعقوب محمودی یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 - 06:12 ب.ظ نظرات()
آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان کردکوی برگزار شد

النگ روستای زیبا:

آیین تودیع "مجتبی جمالی" فرماندار سابق شهرستان کردکوی و معارفه " ابراهیم قدمنان"  بعنوان فرماندار ،با حضور طهماسبی،معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان،رامین نورقلی پور نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی،شاعری امام جمعه شهرستان، احمدی فرماندار بندرگز ،و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم کردکوی برگزار شد
یعقوب محمودی یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 - 05:43 ب.ظ نظرات()
سی و ششمین دوره مسابقات هنرهای نمایشی دانش آموزان استان گلستان در شهرستان کردکوی (2)

ادامه مطلب

یعقوب محمودی چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 - 09:09 ب.ظ نظرات()
سی و ششمین دوره مسابقات هنرهای نمایشی دانش آموزان استان گلستان در شهرستان کردکوی+عکسادامه مطلب

یعقوب محمودی سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 08:21 ب.ظ نظرات()
ابلاغ بخشنامه جذب و ساماندهی «سرباز معلم» + جزییات

معلم مدارس عشایری - استان کرمان

معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش بخشنامه جذب و ساماندهی سربازمعلم برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را ابلاغ کرد.

به گزارش ایسنا، در این بخشنامه آمده است: داوطلبین واجد شرایط دارای برگه آماده‌به‌خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور ۹۸ باشد، ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.

فهرست و مدارک افراد حائز شرایط و امتیاز لازم بلافاصله و به‌صورت روزانه حداکثر تا تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۹۷ در اختیار هسته گزینش استان قرارگرفته و هماهنگی لازم برای دریافت نظر نهایی حداکثر تا تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۹۷ انجام شود.

جهت حفظ سهمیه جذب استان حتی‌الامکان اعلام نظر گزینش قبل از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان به حوزه ستادی انجام شود. بدیهی است پس از ارسال اسامی به ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا هیچ‌گونه جذب جدید و جایگزین امکان‌پذیر نخواهد بود.

جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس انجام می‌شود و اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مطابق سهمیه تخصیصی در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۹۷ به حوزه ستادی ارسال خواهد شد.

داوطلبان باید هنگام ثبت‌نام فرم تعهدنامه رعایت شئونات شغل معلمی و رعایت ضوابط عمومی گزینش در طول مدت خدمت، همچنین فرم پرسش‌نامه اطلاعات فردی گزینش را تکمیل کنند و پس از الصاق یک قطعه عکس به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه و تصویر کارت ملی به مسئول ثبت‌نام تحویل دهند.

داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی، روحی و روانی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند (با تأیید اداره کل آموزش‌وپرورش استان).

مدت خدمت در برنامه معلمان وظیفه ۲ سال تمام است بنابراین مشمولین انتخاب می‌شوند که کسر خدمت ندارند و باید در این رابطه از متقاضیان تعهد اخذ شود.

ادامه کار معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف ممنوع است و انجام خدمت ضرورت در آموزش‌وپرورش هیچ‌گونه حق استخدامی یا اشتغال برای افراد ایجاد نمی‌کند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، اعزام افراد به مراکز آموزشی نظامی در تاریخ اول تیر ۹۷ انجام خواهد شد.

درخواست معافیت پزشکی یا تحصیلی سبب لغو اعزام‌شده و افرادی که از سازمان وظیفه چنین درخواستی داشته‌اند از فهرست معلمان وظیفه کنار گذاشته می‌شوند، بنابراین متقاضیان باید در مهلت ثبت‌نام نسبت به ابطال درخواست معافیت اقدام کنند.

جذب و به‌کارگیری افراد بر مبنای ارتباط رشته تحصیلی با رشته تدریس (برابر طرح طبقه‌بندی مشاغل معلمان کشور) انجام گیرد. اداره کل آموزش‌وپرورش استان مکلف است بر اساس اعلام نیاز مناطق و اولویت‌های تخصیص نیرو مراحل جذب و به‌کارگیری سربازمعلمان را انجام دهد.

ضمن تأمین بخشی از نیروی موردنیاز مدارس استثنایی از پذیرش رشته‌های پیراپزشکی (ارتوپدی، فوریت‌های پزشکی و...) خودداری شود.

جذب و به‌کارگیری معلمان وظیفه صرفاً در کلاس‌های درس واحدهای آموزشی مناطق کم‌تر توسعه‌یافته امکان‌پذیر است، لذا به‌کارگیری افراد مذکور در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.یعقوب محمودی دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 04:18 ب.ظ نظرات()