گزارش تصویری از جشن غدیر در روستای النگ شهرستان کردکوی

ادامه مطلب

یعقوب محمودی پنجشنبه 31 مرداد 1398 - 10:17 ب.ظ نظرات()
استاندار گلستان:آنچه امروز بعداز سیل بسیاربرای من مهم است بحث کم کردن نرخ بیکاری استان است
دکتر حق شناس استاندار گلستان : سیل خسارت قابل توجه ای به استان گلستان وارد کرده است.اما  کمکی که همه مردم ایران، همه نهادها(انتظامی،نظامی و دولت) پای کارحاضر شدند،یکبار دیگرهمدلی و وحدت کل مردم ایران را نشان داد.

استاندار گلستان:آنچه امروز بعداز سیل بسیاربرای من مهم است بحث کم کردن نرخ بیکاری استان است.

دکتر هادی حق شناس استاندار گلستان  ضمن تبریک میلاد امام موسی کاظم ع ،عید غدیر و عیدقربان ،درجشن بزرگ غدیر درجمع مردم  روستای النگ شهرستان کردکوی گفت:

طبیعتا مسائل ومشکلات کم بیش کوچک و بزرگ  در روستاها،شهرها،استان وکشوروجود دارد. چه از باب گرانی و نرخ بیکاری/ مسائل ریز و درشت وجود دارد.اما مهم این است که همه ما دست به دست دهیم ودر راستای مشکلات گام برداریم.

استاندار گلستان افزود: یکی از موضوعاتی که از ابتدای وروده بنده به استان گلستان با ان مواجعه بودم بحث سیل بوده است

در بخش #تعمیرات 17300 واحد مسکونی که درسیل استان آسیب دیدند، که حدودا 519 واحد آن مربوط به حوضه شهرستان کردکوی بوده که خوشبختانه تعمیرات آن به پایان رسیده است.

 در بخش #احداثی 7300 واحد مسکونی در استان کاملا تخریب شده بود و نیاز به احداث و بنای مجدد داشت که حدود311 واحد آن مربوط به شهرستان کردکوی است

درکل استان 4300 واحد#مسکونی پی کنی آن توسط 45 پیمانکار آغاز شده که امیدواریم بخش عمده آن تا پایان آذر ماه 98 به اتمام برسد.

استاندار گلستان ادامه داد: سیل خسارت قابل توجه ای به استان گلستان وارد کرده است.اما  کمکی که همه مردم ایران، همه نهادها(انتظامی،نظامی و دولت) پای کارحاضر شدند،یکبار دیگرهمدلی و وحدت کل مردم ایران را نشان داد.

و نشان داد همچنان که مردم گلستان در جنگ به همه مردم کشور کمک کردند .همه مردم ایران درسیل به کمک این استان گلستان شتافتند. و این بیانگر وحدت ملی در بین مردم ایران است.

  استاندار گلستان اضافه کرد:

اما آنچه امروز بعداز سیل بسیار بسیاربرای من مهم است بحث کم کردن نرخ بیکاری استان است.

ما در شورای برنامه ریزی گلستان، برنامه ریزی کرده ایم که حدود32 هزارشغل در سال 98 دراستان ایجاد شود.

 یقیناً ایجاد اشتغال این نیست که فقط ازپول های عمرانی ایجاد شود بلکه بخش خصوص را بکار میگیریم. بخصوص در روستاها.

ماهرچه قدر کمک کنیم روستائیان در روستا شغل و درآمد داشته باشند به سمت شهرها نخواهند آمد.

و مشکلات جدیدی در شهرها ایجاد نمیشود.یعقوب محمودی پنجشنبه 31 مرداد 1398 - 04:41 ب.ظ نظرات()
اجرای نمایش بزرگ واقعه غدیر خم در کردکوی
به گزارش النگ روستای زیبا، همزمان با عید ولایت و امامت نمایش بزرگ واقعه غدیر خم به همت ناحیه مقاومت سپاه شهرستان کردکوی در روز دو‌شنبه 28 مرداد اجرا شد.

این نمایش که جهت زنده نگه داشتن و ترویج فرهنگ غدیر در جامعه بازسازی شده است با حضور مسئولین شهرستان وعموم مردم در ورزشگاه امام علی ع شهرکردکوی برگزار شد.


ادامه مطلب

یعقوب محمودی دوشنبه 28 مرداد 1398 - 11:48 ب.ظ نظرات()
همایش تجلیل از آزادگان سرافرازشهرستان کردکوی برگزار شد
به گزارش النگ روستای زیبا:همایش تجلیل از 39 آزاده هشت سال دفاع مقدس امروز چهارشنبه با حضور قدمنان فرماندار ،وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان ، مدیران شهرستانی و آزادگان سرافراز درکردکوی برگزار شد.

ادامه مطلب

یعقوب محمودی چهارشنبه 23 مرداد 1398 - 03:32 ب.ظ نظرات()
برگزاری جشنواره روز جهانی شیر مادر در بیمارستان امیر المومنین (ع)کردکوی

النگ روستای زیبا:با حضورفرماندار،ریاست بیمارستان ،پرسنل ومادران آموزش دیده ،جشنواره جهانی شیر مادر در بیمارستان امیر المومنین کردکوی برگزار شد. 


ادامه مطلب

یعقوب محمودی شنبه 12 مرداد 1398 - 10:13 ب.ظ نظرات()